Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/353/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Budapest-enciklopedia-Szerk-Toth-Endrene-Bp-1970-Corvina-Kisse-kopott-vaszonkotesben~II2012983
2012983
15012
353
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: lászló_lili