15011.
353. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.