Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 72

Mitterpacher (Lajos) Ludovicus: Compendium historiae naturalis conscriptum a --. Budae, 1799. Typ. Reg. Univ. Pesthianae. [4] 457] p. Mitterpacher a budai egyetemen felállított mezőgazdasági tanszék első tanára, számos tankönyv szerzője volt. Összefoglaló természethistóriai munkája egyetlen kiadást ért meg. Korabeli bordázott geriincű egészbőr kötésben. Egy kitépett ex libris helyével, de szép állapotban.
17220.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17221.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17222.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.
17223.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapoban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17224.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pinzger Ferenc: Hell Miksa emlékezete. Születésének kétszázadik évfordulójára, különös tekintettel vardői útjára. 1-2. rész. 1. Hell élete és működése. 2. Hell levelezése. Három függelékkel. Bp., 1920, MTA. (Franklin ny). 145; 235, 22 p., 1 t. Fűzve, kiadói borítóban. Felvágatlan.
17226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1923 Természettudományi Közlöny. Szerk.: Dr. Gorka Sándor. LV. kötet. 799 (helyesen 803)-806.,808. füzetek. Nem teljes évfolyam, a 807. füzet, 1923 szept.-okt. hiányzik.+Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. Szerk.: Gorka Sándor. CXLI-CXLIV. pórfüzet. 1921. évi LIII. pótfüzethez. Bp.,1923-1921, Kir. M. Természettudományi Társulat. VIII+1-256+321-384+80 p. Korabeli aranyozott festett egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, gerinc alján apró sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
17227.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szávai Géza: A hazugság forradalma. A kisgyermek és a valóság. Bp.,é.n.,Pont. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17229.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Peleskei Lajos: Tudnivalók a hevenyfertőzés (ragályos) megbetegedésekről. Bp., 1935, Magyar Munkások Nemzeti Kultur Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17230.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vertse Albert: Erdő-Mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft