https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 72

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Az iskola-egészségügy kézikönyve. Szerk.: Aszman Anna. Bp.,1998, Anonymus. Kiadói papírkötés.
17280.

Az iskola-egészségügy kézikönyve. Szerk.: Aszman Anna. Bp.,1998, Anonymus. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes orvosi-gyógyászati szakkönyv tétel, összesen: 16 db. Különféle témákban. Különféle kiadásokban. Változó állapotban.
17281.

Vegyes orvosi-gyógyászati szakkönyv tétel, összesen: 16 db. Különféle témákban. Különféle kiadásokban. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes orvosi-gyógyászati szakkönyv tétel, A gyakorló orvos könyvtára sorozat 6 kötete (165,166, 169,176,177,179): Dr. Szamosi József: Gyermekkori mérgezések. Dr. Gábor György: Cardiologia, az orvosi gyakorlatban. Dr. Kovács András: Nővédelem-anyavédelem-családtervezés. Válogatott fejezetek a gyermekkor endocrinolgiájából és anyagcserezavaraiból. Szerk.: Dr. Barta Lajos, Dr. Dobszay László-Dr. Sárkány Jenő: A csecsemőtáplálás. Dr. Vizkelety Tibor: Gyermek-orthopedia. Bp., 1972-1976, Medicina. Kiadói papírkötésben, többnyire jó állapotban.
17282.

Vegyes orvosi-gyógyászati szakkönyv tétel, A gyakorló orvos könyvtára sorozat 6 kötete (165,166, 169,176,177,179): Dr. Szamosi József: Gyermekkori mérgezések. Dr. Gábor György: Cardiologia, az orvosi gyakorlatban. Dr. Kovács András: Nővédelem-anyavédelem-családtervezés. Válogatott fejezetek a gyermekkor endocrinolgiájából és anyagcserezavaraiból. Szerk.: Dr. Barta Lajos, Dr. Dobszay László-Dr. Sárkány Jenő: A csecsemőtáplálás. Dr. Vizkelety Tibor: Gyermek-orthopedia. Bp., 1972-1976, Medicina. Kiadói papírkötésben, többnyire jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.
17283.

1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Temesváry György: A kábítószerekről. Különös tekintettel az általuk előidézett kóros megszokásra és toxicomania elleni küzdelemre. (Az idevonatkozó magyar törvények és rendeletek gyűjteményével.) Dr. Pekár Gyula előszavával. Bp.,(1936),Hornyánszky Viktor Rt. Magyar Kir. Udv. Könyvnyomda, 167 p. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.
17284.

Dr. Temesváry György: A kábítószerekről. Különös tekintettel az általuk előidézett kóros megszokásra és toxicomania elleni küzdelemre. (Az idevonatkozó magyar törvények és rendeletek gyűjteményével.) Dr. Pekár Gyula előszavával. Bp.,(1936),Hornyánszky Viktor Rt. Magyar Kir. Udv. Könyvnyomda, 167 p. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.
17285.

Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.
17286.

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. IV. kötet II. rész. A keleti földségi csoport északi kontinensei. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1897, Pleitz Fer. Pál. Korabeli sérült gerincű félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.
17287.

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.
17288.

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
17289.

1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
17290.

Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól.  Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17291.

Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz