Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. Bp.,(1894),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. Kisebb kopások, sérülések, de alapvetően jó állapotban
15717.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Barclay, John: Barklájus János Argenisse mellyet néhai tekéntetes nemes Fejér Antal ... deák nyelvbül magyarra fordított. Özvegye pedig ... Steinicher Katalin maga költségén ki nyomtattatott. I. kötés. Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p. 24t (rézmetszet) Első kötéstábla nélkül, de a lapok jó állapotban.
15718.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15719.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Boross Mihály: A dicsőült gróf Széchenyi István életrajza. Eredeti kútfők után népszerüen előadja ~ ~. Gróf Széchenyi István arczképével (nyomt. Rohn, Pesten) Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 1 t. (kőnyomat), [4] 100 p. Korabeli félvászon védőkötésben.
15720.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15721.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15722.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15723.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15724.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15725.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. Lukinich Imre. Bp.,(1926). Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Kis sérülés a gerincen
15726.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a gerincen apró kopásnyomokkal.
15727.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15728.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft