Könyvek: Történelem

Tételek száma: 141

Szekfű Gyula: Forradalom után. Budapest, é.n (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt eredeti kiadói papír védőborítóban Első kiadás. Jó állapotban.
15741.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Balassa Imre: A magyar királytragédia. IV. Károly. Budapest,1925, Világirodalom. Félvászon kötésben, 256p. + 3 t.
15742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Árpád-kori és Anjou-kori levelek. XI-XIV. század. Sajtó alá rendezte Makkai László és Mezey László. Nemzeti Könyvtár. Bp.,1960,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
15743.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
1957 Budapest népmozgalma az 1956-évben. Benne a forradalom miatt illegálisan külföldre távozottak számával is. Bp., 1957. KSH
15744.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15745.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15746.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15747.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
László Gyula: 50 rajz a honfoglalásról. Bp., 1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, két lap kijár.
15748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dominikánus levelek és oklevelek a körmendi levéltárban. Szerk.: Iványi Béla. Körmend, 1942, Rábavidék. Papírkötésben, jó állapotban.
15749.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I.,III. kötet. Bp., 1905-1907, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötet borítóján folttal, a III. kötet hátsó kötéstábláján ceruzás jegyzettel.
15750.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hans Dernschwam: Erdély, Besztercebánya, Törökországi útinapló. Budapest, 1984, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés
15751.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Hereditas sorozat 2 kötete:  Szabó Miklós: A kelták nyomában Magyarországon. +Kovács Tibor: A bronzkor Magyarországon. Bp., 1971-1977, Corvina. Kiadói papírkötés.
15752.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft