Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998602
30564
351
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Omnia Vincit Amor (A szerelem mindent legyőz)" Br emlékérem (60mm) T:1 1985005
30565
351
Numizmatika
Kligl Sándor (1945-) 2000. "A FERROÉP megalakulásának 10. éves évfordulójára - Hagymaház Makó / Fővállalkozó és Szerelipari Rt." aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 1980702
30566
351
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1984587
30567
351
Numizmatika
Lapis András (1942-) 8db-os válogatás a művész emlékérmei közül lemezérem formában angol nyelvű tájékoztató lapokon és kopottas külső tokban T:1 1996704
30568
351
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" ezüstözött Br emlékérem (50mm) Ludvig éremverő használt, sérült tokban T:1- 1984152
30569
351
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) "Elindultak huszonegyen 1915. jan 19." kétoldalas öntött Br plakett másolat (58x87mmá) T:1- 1999227
30570
351
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" (~84-86mm) T:2 1999184
30571
351
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" (84-86mm) T:2 kis patina 1999136
30572
351
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" (~85mm) T:2 1982195
30573
351
8500
Numizmatika
Martsa István (1899-1986) 1964. "Bábolnai Állami Gazdaság" kétoldalas Br plakett (~86mm) T:1 1923315
30574
351
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1949. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kerámia emlékérem (75mm) T:2 1881620
30575
351
Numizmatika
Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina
HP 3573. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft