Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1996087
30588
351
4200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1928. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925" jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalon gravírozva "BUDAPEST bajnoksága II. 1928."(34,08g/0.800/40mm) T:1- 1996557
30589
351
11000
Numizmatika
1930. "Európa Amatőr Boxbajnokságai Rendezi a Magyar-Ökölvívó Szövetség / MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) 1930. VI. 4-8." kétoldalas Br sportérem előlapon "ARKANZAS BPEST", hátlapon "HUGUENIN" jelzéssel (60mm) T:1- 1996092
30590
351
4200
Numizmatika
1931. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925" jelzett Ag díjérem füllel, "ARKANZAS" és "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalon gravírozva "SZÖVETSÉGI DÍJ I. 1931" (27,59Gg/0.800/40mm) T:1- ph. 1996085
30591
351
3800
Numizmatika
1933. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925" jelzett Ag díjérem füllel, "Arkanzas" gyártói jelzéssel, hátoldalon gravírozva "1933. III. 25."(27,63g/0.800/40mm) T:1- 1996554
30592
351
4200
Numizmatika
1933. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925" jelzett Ag díjérem füllel, "Arkanzas" gyártói jelzéssel, hátoldalon gravírozva "BPEST BAJNOKSÁG II. 1933" (24,77g/0.800/40mm) T:1- 1923579
30593
351
Numizmatika
1935. "IV. Egyházmegyei Éneknap - Budafok 1935. VI. 10. - Érdemek Elismeréséül" Br emlékplakett hátoldalán támasztóval (135mm) T:2 2000683
30594
351
Numizmatika
1936. "E.T.E. (Egyetemi Torna Egylet)" Br vegyes páros tenisz emlékplakett, "Arkanzas" gyártói jelzéssel (41x60mm) T:2 1923582
30595
351
Numizmatika
1942. "Csapat III. Díj" fém tekéző díjérem márványlapon (az érem 40mm) T:2 1972507
30596
351
Numizmatika
1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség / Népért-Szabadságért-Függetlenségért" aranyozott Br emlékérem. Szign.: Fonyó (40mm) T:2 1960285
30597
351
Numizmatika
1948. "Mesterbajnokság 1948 V" ezüstözött Br tennisz díjérem (50mm) T:1- patina 1996559
30598
351
Numizmatika
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" kétoldalas Br érem (36mm) T:2 1923317
30599
351
Numizmatika
1955. "Jó edzői munkáért" Iván István érem márványlapon (86x119mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft