Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2001299
30552
351
110000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) 2002. "Kossuth Lajos születésének 200. évfordulójára" Ag (310,40g/0,925/80mm) és Br (80mm) emlékérem fa dobozban, tanúsítvánnyal T:PP,1 kis patina, ujjlenyomat
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1568066
30553
351
Numizmatika
Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plakett, dobozban (782g/110mm) T:1- / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani, Szállani Egyre" Br plaque with case. Sign.: Gábor Gáti (782g/110mm) C:AU 1951256
30554
351
8500
Numizmatika
Hűvös László (1883-1973) 1935. "Blaha Lujza 1850-1920 / A Nemzet Csalogányának a Ország-Világ 1935." Br emlékérem dísztokban (68mm) T:2 ph. 2000316
30555
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "MÉE Keszthely - Petőfiné Szendrey Júlia 1828-1868 / Keszthely Város Nagyjai Sorozat II." ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 2000308
30556
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE Keszthely - Magyar László 1925-1956 / Keszthely Város Nagyjai Sorozat VIII." ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 2000317
30557
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "Görgey Arthúr hadvezér 1818-1916 / Előre a szabadságért 1849-1979" kétoldalas Br emlékérem (76mm) T:2 2000945
30558
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "25 éves Keszthely város" ezüstpatinázott Br (42,5mm) emlékérem + 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" Ag emlékérem (29,72g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo KE17, KE19 2000907
30559
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE "25 éves Keszthely város" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) T:PP, 1 patina Adamo KE17 2001061
30560
351
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1981. "MÉE-Keszthely Hévíz / Dr. Schulhof Vilmos" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:1- patina 1966110
30561
351
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1- 1996310
30562
351
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" egyoldalas öntött Br plakett (82x118mm) T:1- 2000217
30563
351
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft