15013.
350. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
15
[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1849- és 1850. évi kiadás. Pest, 1850, Trattner-Károlyi, 16+336+112 p. Kopott, hiányos borítóban, szétvált kötéssel, bejegyzésekkel, firkákkal, foltos lapokkal, sérült, nagyrészt hiányos térképpel, rossz állapotban.