Hanusz István: A nagy magyar Alföld földrajzi jellemképekben. Kecskemé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/350/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~32/Hanusz-Istvan-A-nagy-magyar-Alfold-foldrajzi-jellemkepekben-Kecskemet-1895-Metzger-Aranyoz~II1988897
1988897
15014
350
Books: Travelling, Local History
Leírás: Hanusz István: A nagy magyar Alföld földrajzi jellemképekben. Kecskemét, 1895. Metzger. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
: tánczos_gábor