15011.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borÃtóval.