15010.
348. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 144 p.+35 t.(fekete-fehér fotók.)+312 p.+24 t.(fekete-fehér fotók.)+2 t. (térképek.) Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapszélekkel, egy lap hiányzik az illusztrációk közül.