2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
May Károly: A szent este. Útleírás. Fordította: Altay M(argit.) Mühlbeck Károly. Bp.,(1936),Aczél Testvérek, 152 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.