Metszetek Tételek száma: 50
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1900614
11036
348
Engravings
cca 1850 A temető Pesten Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 18x14 cm 1901010
11037
348
Engravings
Jacobus, Dux Curlandiae, Livoniae, Semigalliae... Kurlandiai Jakab herceg. Rézmetszet / Copper plate portrait 17x37,5 cm 1901047
11038
348
Engravings
Bengt Gabrielsson Oxenstierna svéd követ rézmetszetű portréja / Copper plate portrait of Swedish ambassador 17x37,5 cm 1900522
11039
348
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J.Poppel: Miskolc acélmetszet, 13x17 cm 1900873
11040
348
Engravings
Emmanuel regius princeps Portugaliae Manuel portugál herceg (1568-1638) rézmetszetű portréja csatajelenetekkel kartonra ragasztva / Copper plate engraving of Manuel prince of Portugal 17x26 cm 1900861
11041
348
Engravings
Savoyai Jenő (1663- 1736) rézmetszetű portréja csatajelenetekkel kartonra ragasztva / Copper plate engraving of Eugen von Savoya 17x26 cm 1909049
11042
348
Engravings
Tikáts Adolf (1872-?): Budapest V. Vármegye utca Litográfia, papír. Jelzett a dúcon. 24x26 cm 1955984
11043
348
Engravings
Adam-François van der Meulen (1632-1690): Fekvő ló. Rézmetszet. Jelzett a dúcon. Javításnyommal / Laying horse Engraving. With mark of repair. 25x17 cm 1955974
11044
348
Engravings
William Hogarth (1694-1764): 3 rézmetszet. Don Quixote kalandjai. Jelzettek a dúcon 19x23 cm /
William Hogarth: 3 engravings of Don Quijote. 19x23 cm 1955991
11045
348
40000
Engravings
Bernard Picart 1673-1733): Krisztus körülmetélése. Rézmetszet. Jelzett a dúcon. / Circumcision of Christ. Engraving. With mark of repair. 22x35 cm 1956024
11046
348
60000
Engravings
Óriási metszet tétel: 100 db metszet a XVII-XIX. századig. Városképek, divatmeszetek, művészi alkotások, politikus arcképek. Litográfia, rézmetszet, acélmetszet. Több híres metszőtől. Érdemes megnézni! / Collection of 100 etchings and lithographies. 1956083
11047
348
30000
Engravings
XVIII. sz. vége: Laurent Guyot (1756-1806) L.Heince, után. Antik reliefek 2 db. Akvatinta papír. Jelzett a dúcon 13x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft