Metszetek

Tételek száma: 50

Kilátás a vörös kereszttől a dévéni hegyen - Ausicht vom rothen Kreutze auf dem Thebner Berg. Litográfia Szerelmey M: műhelyéből. cca 1850 . 22x16 cm
11012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1800 3 hadvezér kőnyomatos képe: André Masséna (1758-1817. április 4.) Rivoli és Esseling hercege, Franciaország marsallja, Nicolas Joseph Maison (1771-1840) francia marsall, hadügyminiszter, Clarke tábornok. A képek mérete 14x10 cm. Üvegezett keretben. 41x24 cm / France ministers of war. Lithographys in glazed frame
11013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11014.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
11015.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1800-1840 Réz és acélmeszet gyűjtemény. Franciaország megyéinek rézmetszetű térképei, valamint acélmetszetű képek a településekről, kastélyokról Összesen legalább 200 db metszet megyénként összegyűjtve, hozzá mindig a megye térképe. . Többek között a Panorama Pittoresque de la France. Paris, 1839, Firmin Didot. c. kiadványből./  1839 Steel engraving map and town.views of France. A collection of about 200 engravings grouped by counties.
11016.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11017.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lotter, Tobias Conrad: (1717-1777): Felső Lausitz hercegség rézmetszetű térképe. Marchionatus Lusatiae superioris Bohemiae olim regno jam elect. Saxoniae subject in circulos, ... Vadászatot ábrázoló, díszes kartussal. / Making of paper etched cartouche. Large etched map of Upper-Lausitz. Colored etching with image of hunting in the cartouche. 67x57 cm
11018.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11019.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11020.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11021.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
XVIII. Francia népviseletek metszet. 22x18 cm
11022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Romeyn de Hooghe (1645-1708): Mitológiai jelenet, metszet egy könyvrészleten, 15×19 cm
11023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft