Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája. A Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium Művészeti Főosztályának szerkesztésében. Bp., 1949, Athenaeum Szakadozott papírborítékban
Szerelmey Miklós (1803-1875): Mária-egyház a Magrit Szigeten; Mária egyház romai a Margit szigeten Buda és Pest közt a 19k században. 2 db színes litográfia. Lapméret 24x16,5 cm Foltosak.
Visegrád - Gran Jacob Koppmayer, rézmetszete. A kép alatt jelmagyarázat. Megjelent: J. Ch. Wagner: Delineatio Provinciarum Pannoniae... (Augsburg, 1684.) Képméret: 17,2×31,7 cm. Lapméret: 31,4×38,5 cm
Maximilian koronaherceg, püspök, rézmetszetű portréja / Archduke Maximilian Francis of Austria .(1715-1798) copper plate engraving (Flessinger) 11x16,3 cm