Pécsi Antal (szerk.) Vonuljatok ki, Chansonok! (A Szalmás-kórus albuma) Bp., 1970. Zeneműkiadó. Sorszámozott 116/150. Egészbőr kötésben, illusztrált tékában, kísérőlevéllel. Jó állapotban
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve. III. kötet: A középiskolák VII-VIII. osztálya számára. Iskolai segédkönyvek gyűjteménye 9. Bp.,1934, Szent István-Társulat, 104 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi. Bp.,1942,Officina, 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy két-kissé foltos lappal.
Bachmann Károly: Az olajfestészet. Gyakorlati útmutató kezdő festők és műkedvelők számára. Bp., 1904, Kreutle Ferenc Festékkereskedése, (Minerva-ny.), 4+90+8 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, két lapon radírnyomokkal.
Nyolcak és aktivisták. Kiállítási katalógus. Szerk.: Éri Gyöngyi. Bp.-Pécs, 1981, Magyar Nemzeti Galéria-Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.