Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi. Bp.,1942,Officina, 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy két-kissé foltos lappal.