Festmények és grafikák

Tételek száma: 275

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm
10243.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúrák. Ceruza, papír, 4 db, 15×11 és 20×15 cm közötti méretekben
10244.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Festegető beteg. Ceruza-akvarell, papír, fakeretben, 14×21 cm
10245.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Rézkarc, papír, 19×14 cm
10246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10247.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Kutyák (3 db), színezett rézkwc, papír, üvegezett keretben, 24×20- 28×22 cm
10248.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Somogyi jelzéssel: Őrangyal. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×40 cm
10249.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Los Angeles 1984. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 38×28 cm
10250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Hókristály. Szitanyomat, papír, foltos, kis gyűrődéssel, 35×51 cm
10252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×30 cm
10253.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel:  Virágcsendélet. Monotípia, papír, 35×24 cm
10254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán tengeröböl. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm
10255.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft