Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép nélkül
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.