Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 222

15072.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15073.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15074.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15076.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tolna megye. Szekszárd, 1992. Szekszárdi nyomda. Kiadói kartonálásban
15077.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel illusztrálva. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 281 p. Kiadói félvászon borító, viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15078.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csorba Csaba:Erdélyi várak - Várak, várkastélyok, erődített városok, templomvárak. Bp., 2012.Tóth Könyvkereskedés. Kiadói kartonálásban
15079.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15080.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Megviselt, vászonkötésben.
15081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fritz Ohle: Az idegenlégió karavánja. A világ körül. Fordította: Bendek Marcellné. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15082.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gál László: Csak a szépre... Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés sérült, hiányos
15083.

Gál László: "Csak a szépre..." Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés sérült, hiányos

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft