Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928969
15108
346
Books: Travelling, Local History
Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban 1928959
15109
346
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban 1924757
15110
346
Ricordo di Roma. 60 Vedute. Képes füzet Róma városáról, 60 fekete-fehér fotóval, négynyelvű leírásokkal. Kiadói fűzött papírkötésben. 1916001
15111
346
Vegyes útikönyvtétel, 5 db:
Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp.,1957, Sport. II. bővített kiadás, Dercsényi Dezső: Ják, Dr. Csiszár Károly: Őrség, Dr. Kolta János: Pécs, Szövényi István: Kőszeg. Különféle kiadásban, változó állapotban. 1914951
15112
346
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p. 1911675
15113
346
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Fordította: Rácz Olivér. Pozsony, 1941, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Bokor László-Fehéri Tamás: Kamerával a világ körül. Bp.,1969, Magvető. Kiadói papírkötés. 1911641
15114
346
Brunton, Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. 1911643
15115
346
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. 1966076
15116
346
Gyula város monográfiája. Gyulai füzetek 2. Gyula, 1958, Városi Tanács-Hazafias Népfront.+Gyalog és lóháton Erdélyben. Útravaló 4. Csíkszereda, é.n., ENE. Kiadói papírkötés. 1902614
15500
346
5500
Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, vázlatokkal illusztrált. Görög-angol szójegyzék melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott gerinccel, a térkép melléklet hiányzik./Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Linen-binding, with worn and damaged spine, without map appendix, with greek vocabulary, in English language. 1896227
15501
346
Arató András: Miért éppen Skandinávia? Utazóskönyv. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Arató András (1945-) által dedikált. 1900185
15502
346
3200
[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft