15636.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borÃtókkal,