Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok 1896-1976. 1980. Két kötet Bp., 1977, 1980 Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.