15692.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.