"Verekedni utolsó emberig." A turai lovasütközet. 1849. július 20. Tanulmányok. Szerk.: Rosonczy Ildikó. Bp.,2009, Magyar Napló. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
Carl von Clausewitz: A háborúról I-II. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Dr. Réczey Ferenc: Bp.,1962, Zrínyi Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. köteten kopott aranyozással, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.