Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1966188
16613
346
Books: Military
Főleg hadtudományi és történelmi könyvek tétele banánosládában. Horthy, Trianon. II. világháború 1966345
16614
346
Books: Military
Horváth Zoltán-Kováts Zoltán:A haditechnika évezredei. Bp., 1977. Zrínyi Katonai Kiadó
Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1961703
16615
346
Books: Military
Józsa Béla (szerk.): Magyar Futár- Válogatás a M. F. 1941-44 között megjelent cikkeiből. Militaria, 2000 1935493
16616
346
3200
Books: Military
Aradi Gábor-Szabó Péter: A tolnai hadosztály a Don-kanyarban. Bp.,2017, HM Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, CD melléklettel. 1936153
16617
346
Books: Military
Für Lajos: Mennyi a sok sírkereszt? Magyarország embervesztesége a második világháborúban. New York, 1987, Püski. Kiadói papírkötés. 1948147
16618
346
Books: Military
Mölders und seine Männer. Szerk.: Forell, Fritz von. Graz, 1941, Steierische Verlagsanstalt. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1930102
16619
346
Books: Military
Szegő Krisztina: Haditudósítók a XX. században. Bp., 2004, ZMNE. Dedikált. Papírkötésben, megjelent 500 példányban. 1909614
16620
346
Books: Military
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Adolf Galland: 104 Légigyőzelmem. Elsők és utolsók. Fordította Tobak Tibor, Cserny Miklós. Bp.,1991, Aero és Rádió Kft. Kiadói papírkötés.
Nyikolaj Csukovszkij: A balti égbolt. Fordította: Radó György. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1909622
16621
346
Books: Military
Daniel Manana Laino: Harc a Falkland- (Malvin-) szigetekért. 1982. Bp., 1985, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1960773
16622
346
Books: Military
Szőnyi Lajos: Zenészek egyenruhában. A rendőrzenekar története. Dr. Benkó Sándor (Benkó Dixieland Band) előszavával. [Bp.,2010, Készenléti Rendőrség.] Kiadói kartonált papírkötés. 1957120
16623
346
Books: Military
Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940. Vitézi rend Zrínyi csoportja. 64p. Foltos 1964811
16624
346
Books: Military
Dr. Kalmár János: Régi magyar fegyverek. Bp.,1971, Natura, 430 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft