Kézikönyv a "HANGYA" szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Kezikonyv-a-HANGYA-szovetkezeti-boltkezelok-es-alkalmazottak-reszere-Osszeallitottak-~II1967442
1967442
17575
346
Leírás: Kézikönyv a "HANGYA" szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére. Összeállították: A "HANGYA" boltostanfolyamának előadói. Bp., Hangya. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: