11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Képes díszmunka két kötetben. Budapest, 1896, Athenaeum, 6+516+1 p. +36 t.; 4+840+1 p.+36 t. Első kiadás! Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, egy kihajtható tábla szakadt, sérült, az első kötet elülső kötéstábláján belül a papír ragasztása elengedett, intézményi bélyegzőkkel.