Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 296
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1910416
17669
346
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos. 1929391
17670
346
Schack Béláné: Azokkal, akik sírnak. Bp., 1916, Hornyánszky. Papírkötésben, jó állapotban. 1929389
17671
346
Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben. 1897565
17672
346
Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1910396
17673
346
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 1646905
17674
346
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, réz kapoccsal. 1642466
17675
346
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. 1646884
17676
346
A mai kor vallása. Eszter médium által írta: Névtelen Szellem. Negyedik kiadás. Bp. 1940 Urbányi István. Aranyozott egészvászon kötésben. 1909301
17677
346
Wéber Mihály: Szónoklattan. Népszava kiadás. + Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. Bp., 1930. Athenaeum. Kiadói papírkötésben. 1936712
17678
346
900
David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1427759
17679
346
Radnai Rezső: Aesthetikai törekvések Magyarországon 1772-1817. Bp., 1889, Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1427789
17680
346
Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: