Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

17681.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Juristowski Miklós: Vén diófák árnyékában. -- fantasztikus regénye. Első kiadás. Bp., 1935. magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete. Egészvászon védőborítóval.
17682.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hemingway, Ernst: Az öreg halász és a tenger. Fordította: Ottlik Géza. Kondor Béla egészoldalas illusztrációval. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 2050 példányban.
17684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Spiró György: Kőbéka. (Mesély.) Bp.,2017,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Goethe, Johann Wolfgang: Költészet és valóság. 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kiadói műanyag védőborítóval, kötéstábla belső oldalán egykori beragasztás nyomával. Számozott (1000/209.) példány.
17686.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Goethe: Római elégiák. Max Schwimmer rajzaival. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói selyemkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (1420/1127.) példányban.
17687.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Paulo Coelho: Az alkimista. Fordította: Simkó György, Piros Ákos. Bp.,2007,Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
17688.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17689.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1943-1944 Nemzeti Könyvtár 5 kötete:  Ady Endre: Ifjú szívekben élek. (113. sz.), Jankovich Ferenc: Forr a világ. (109-110. sz.), Asztalos Miklós: És seregek támadtak. (115. sz.), Bibó Lajos: A láp. (114. sz.), Ijjas Antal: Pázmány a nemzetpolitikus. (111-112. sz.) Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
17690.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17692.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft