https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szász Károly: Trencséni Csák. A Magyar Akadémia által Nádasdy díjból 100 arannyal koszorúzott történeti költői beszély tíz énekben. Pest, 1861, Engel és Mandello, VII+239+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a címkép hiányzik, foltos lapokkal.
17621.

Szász Károly: Trencséni Csák. A Magyar Akadémia által Nádasdy díjból 100 arannyal koszorúzott történeti költői beszély tíz énekben. Pest, 1861, Engel és Mandello, VII+239+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a címkép hiányzik, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben
17622.

Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Jubileumi ajándék kiadás. [Bp.], [1930], Pesti Napló. Kopott vászonkötésben.
17623.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Jubileumi ajándék kiadás. [Bp.], [1930], Pesti Napló. Kopott vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A százéves Kisfaludy Társaság (1836-1936). Szerk.: Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17624.

A százéves Kisfaludy Társaság (1836-1936). Szerk.: Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Költők albuma. (Nagyméretű album) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp., é.n. Lampel R. 278 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Elázás miatt a kötés kopottas, sérült, a gerinc alsó részén elszíneződött, a lapok több helyen is foltosak és behullámosodtak.
17625.

Költők albuma. (Nagyméretű album) Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Harmadik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész képeivel. Bp., é.n. Lampel R. 278 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Elázás miatt a kötés kopottas, sérült, a gerinc alsó részén elszíneződött, a lapok több helyen is foltosak és behullámosodtak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Asbóth János társadalom-politikai beszédei. Bp., 1898, Szent-Gellert-nyomda. XXIV, 640 p. Kiadói, viseletes, sérült, gerincén ragasztócsíkkal ellátott félbőrkötésben. A kötés felszakadt, egy ív levált.
17626.

Asbóth János társadalom-politikai beszédei. Bp., 1898, Szent-Gellert-nyomda. XXIV, 640 p. Kiadói, viseletes, sérült, gerincén ragasztócsíkkal ellátott félbőrkötésben. A kötés felszakadt, egy ív levált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Alfred Tennyson: Königsidyllen. Deutsch von Dr. H. A. Feldmann. Illustrirt von Gustave Doré. 2. Auflage. Hamburg, é.n. [cca 1870-1880], Verlagsanstalt und Druckerei Actien-Gesellschaft, 1+VI+65+1 p.+ 37 egészoldalas Gustave Doré műveiről készült acélmetszettel illusztrálva. 2. kiadás.  Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kétszínnyomásos címoldallal, és készínnyomás lapszéli keretdíszekkel, aranyozott lapélekkel, az illusztrációk előtt hártyapapírral.  Lord Alfred Tennyson (1809-1892): Király-idylljei. Gustave Doré (1832-1883) illusztrációval. H. A. Feldmann német nyelvű fordításában. A gerinc az alsó sarkánál sérült. Ezt leszámítva jó állapotban van. / Lord Alfred Tennyson: Kingsidylls with 37 piecies of illustrations of Gustave Doré. The german translate made H. A. Feldmann. Cloth-binding with gilded cover, and margins. The illustrations are steel-engravings. The spine is damaged, but the other thins are okay.
17627.

Alfred Tennyson: Königsidyllen. Deutsch von Dr. H. A. Feldmann. Illustrirt von Gustave Doré. 2. Auflage. Hamburg, é.n. [cca 1870-1880], Verlagsanstalt und Druckerei Actien-Gesellschaft, 1+VI+65+1 p.+ 37 egészoldalas Gustave Doré műveiről készült acélmetszettel illusztrálva. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kétszínnyomásos címoldallal, és készínnyomás lapszéli keretdíszekkel, aranyozott lapélekkel, az illusztrációk előtt hártyapapírral. Lord Alfred Tennyson (1809-1892): Király-idylljei. Gustave Doré (1832-1883) illusztrációval. H. A. Feldmann német nyelvű fordításában. A gerinc az alsó sarkánál sérült. Ezt leszámítva jó állapotban van. / Lord Alfred Tennyson: Kingsidylls with 37 piecies of illustrations of Gustave Doré. The german translate made H. A. Feldmann. Cloth-binding with gilded cover, and margins. The illustrations are steel-engravings. The spine is damaged, but the other thins are okay.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Karafiáth Jenő: Az én dalaim. Bp., 1937, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal. Karafiáth Jenő (1883-1952) politikus, Budapest főpolgármestere, külügyminiszter, költő verseskötete. Jó állapotban.
17628.

Karafiáth Jenő: Az én dalaim. Bp., 1937, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal. Karafiáth Jenő (1883-1952) politikus, Budapest főpolgármestere, külügyminiszter, költő verseskötete. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17629.

5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Kuti László: Hársfa ucca. Versek. Bp., 1940, Magyar Írók, Művészek, és Műpártolók Egyesülete. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült hátsó borítóval, és lapszélekkel. A szerző által dedikált példány. A borítón Kolozsváry Sándor fametszetével.
17630.

Kuti László: Hársfa ucca. Versek. Bp., 1940, Magyar Írók, Művészek, és Műpártolók Egyesülete. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült hátsó borítóval, és lapszélekkel. A szerző által dedikált példány. A borítón Kolozsváry Sándor fametszetével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17631.

Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven.
17632.

Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz