Kalocsai dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 28,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Kalocsai-disztal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-28-5-cm~II1959197
1959197
11195
345
Leírás: Kalocsai dísztál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 28,5 cm
: turóczi_márk