Hollóházi mogyoró virág mintás teáscsésze és alj ( 2db), matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-mogyoro-virag-mintas-teascsesze-es-alj-2db-matricas-jelzett-apro-kopasnyo~II1955070
1955070
11194
345
Leírás: Hollóházi mogyoró virág mintás teáscsésze és alj ( 2db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
: turóczi_márk