Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1959881
11039
345
5500
Antique
cca 1900 fém triptichon, kopott, 9×5 cm 1939842
11040
345
Antique
Faragott elefántcsont elefánt, jelzés nélkül, 2×3 cm 1939353
11041
345
30000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm 1939365
11042
345
40000
Antique
XX. század eleje harcos necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 5 cm 1939355
11043
345
30000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1939377
11044
345
Antique
XX. század eleje bagoly miniatúra, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 2 cm 1939373
11045
345
30000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzett, m: 4,5 cm 1939351
11046
345
30000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1939370
11047
345
30000
Antique
XX. század eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm 1959787
11048
345
Antique
Kínai sárkány figurás pecsétnyomó, faragott kő, díszítéssekkel / Chinese dragon seal maker. Stone 7,7 cm 1959780
11049
345
Antique
Kínai jáde kő pecsétnyomó, faragott, szalamandra figurával / Chinese jade seal maker.Salamander 4x2,5 cm 1959784
11050
345
Antique
Kínai jáde kő pecsétnyomó, faragott, szalamandra figurával / Chinese jade seal maker.Salamander 4,5x3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft