Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1935326
11063
345
4800
Antique
WMF art deco alpakka kínáló, jelzett, jó állapotban, 20,5×17,5 cm 1935466
11064
345
Antique
WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozott fejjel, jelzett, h:10,5 cm (12×) 1932905
11065
345
30000
Antique
cca 1900 egyházi bronz gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 72 cm (kb 10 kg) 1938297
11066
345
70000
Antique
Márvány-ré kandalló óra gyertyatartó párral, működik, kulccsal, kopott jelzett réz számlappal (151 Rus St Antoine) 1882726
11067
345
Antique
Férfi akt bronz lámpa 33 cm. Porcelán foglalattal, búra nélkül . 1924319
11068
345
26000
Antique
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített,, 11 cm, szárral 36 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 10 (36) cm 1851152
11069
345
Antique
cca 1900 Szecessziós réz asztali tolltartó és tintatartó (üvegbetét nélkül) / Art nouveau pen holder. sz: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft