Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1938309
11051
345
4800
Antique
Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm 1954149
11052
345
Antique
szecessziós bronz asztali fényképtartó keret női alakkal 7x10 cm 1960394
11053
345
Antique
cca 1900 Angyalt ábrázoló litografált üvegkép. / Litho angel image on glass 23x19 cm 1959540
11054
345
Antique
Antik faragott tajtékpipa 13 latos jelzett ezüst szerelékkel, vésett felirattal 14 cm / Limestone pipe with silver parts. 1959541
11055
345
Antique
Antik faragott tajtékpipa monogramos faragással,. hiányos, jelzett ezüst szerelékkel, 14 cm / Limestone pipe with missing silver parts. 1959545
11056
345
Antique
Antik faragott tajtékpipa 7 cm + szár / Limestone pipe 1959690
11057
345
Antique
Cca 1900 réz úti ikon ( négy részes), kis hibákkal, 35×15 cm 1956954
11058
345
11000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kés készlet (6db), jelzett, LWN pengékkel, h:26 cm (6×), bruttó:440 g 1845509
11059
345
50000
Antique
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm 1960033
11060
345
Antique
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:23 cm 1960036
11061
345
3800
Antique
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm 1936180
11062
345
9500
Antique
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft