Bedoukain, Paul Z.: Perfumery and Flavoring Synthetics. Amsterdam - London - New York, 1967, Elsevier. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Pacsu Jenő: Vezérfonal a qualitativ és quantitativ chemiai analytikai gyakorlatokhoz. Laboratoriumi segédkönyv kezdők számára. Bp., 1921, Szent István Társulat. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
Cholnoky Jenő - Kövesligeti Radó: A világegyetem. A Föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése. Bp.,1906, Athenaeum. Díszes, kicsit kopott félbőr kötésben, jó állapotban.
Dr. Székely Sándor (szerk.): A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története (1945-1975). Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, sérült plakettel, kopottas állapotban.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Josef Augusta: Az ősvilág állatóriásai. Fordította: Zólyom Antal. Pécs,1994,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
Bernhard Grzimek: Ausztrália különös állatai. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
Kenyeres Lajos - Ifj. Dr. Tildy Zoltán: Védett természeti ritkaságaink. Bp., 1960, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötés.