Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 73

Gerei László (1929-2016) 3 tanulmánya, a szerző dedikációjával a borítókon:   Az OMMI a genetikus talajtérképezés útján. OMMI Évkönyv Separátum. Bp.,1961, OMMI, 121-127 p.  Beszámoló az Intézet 10 éves munkájáról. OMMI Évkönyv Separátum. Bp.,1961, OMMI, 5-18 p.  Gerei László: Az Országos Mezőgazdasági Minőségvizsgáló Intézet genetikus talajtérkép kiadványai. Fórizs Józsefné: Az OMMi Genetikus talajtérképezési tanfolyamáról. Agrokémia és talajtan separátum. Bp.,1962, Akadémiai Nyomda, 493-498 p.
16897.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Mayer Hermann: Az idegrendszeri betegségek és elmebajok összefoglalása. Fordította: Dr. Antal Pál. Bp.,1923, Mai Henrik és Fia. Átkötött félvászon-kötésben.
16898.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Zay Anna: Herbárium 1718. Folia Rákócziana 2. Nyíregyháza, 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16899.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. I. kötet.: A. köt. Az emberi test tájékai. B., A csonttan. C.,A szallagtan. D., Az izomtan. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Dr. Hochstetter Ferdinánd. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. Tizenegyedik kiadás. Bp.,é.n. (cca 1920),Univeristas, 2+399 p. Részben színes fametszetekkel, és eredeti röntgenképekkel. Átkötött modern egészvászon-kötés, belül szép állapotban.
16900.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16901.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16902.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16903.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16904.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16905.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16907.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16908.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft