16887.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Buchheister, G. A. -- Ottersbach, Georg: Vorschriftenbuch für Drogisten. Berlin, 1922, Julius Springer. Kicsit sérült, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.