Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1909183
11087
344
17000
Antique
Szecessziós Argentor kosár, pótolt hibátlan üvegbetét, jelzett, m:16 cm, 28×14 cm 1909175
11088
344
14000
Antique
Szecessziós Argentor nagy füles kínáló, üvegbetéten karcolásokkal, m: 22 cm, d:25 cm 1909224
11089
344
6500
Antique
Angol E.P.N.S. áttört gyümölcsös kosár, hibátlan pótolt üvegbetéttel, jelzett, 26×20 cm, m: 9 cm 1912396
11090
344
Antique
Argentor szecessziós füles kis kínáló, ezüstözött réz, jelzett, pótolt, üvegbetéttel (apró csorbával), m: 13,5 cm 1907464
11091
344
36000
Antique
cca 1970 Muránói Mazzega csillár, jelzés nélkül, jó állapotban, bekötve, m:41 cm, d: 55 cm 1911214
11092
344
Antique
Jelzett Bavaria (GBN) réz-fém teaforraló, m: 38 cm 1911194
11093
344
Antique
Kayser puttós gyertyatartó, bronz-spiáter, jelzett, apró horpadással a tetején, m:40 cm 1911153
11094
344
Antique
Brilland ezüstözött fém talpas kínáló, jelzett, pótolt üvegbetéttel, m:23 cm, d: 25 cm 1909172
11095
344
Antique
Szecessziós Argentor kínáló kosárka, üvegbetéten apró csorbákkal, m: 12,5 cm 1929448
11096
344
Antique
Filigrán réz nyelű kefe és tükör szett. 3 darabos. 32,24,14 cm 1929067
11097
344
Antique
Historizáló asztali gyertya és gyufatartó, 2 db, sérült üvegbetéttel, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft