Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1858085
11075
344
Antique
Reményi Budapest jelzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm 1858081
11076
344
Antique
Albert Thoma elzett hegedűvonó / Violin bow. 75 cm 1858075
11077
344
60000
Antique
Marma jelzett hegedűvonó / Violin bow. 73 cm 1928235
11078
344
Antique
Lakkozott fa festett ékszertartó kopásokkal, kissé hiányos réz veretekkel 16x21x10 cm 1926467
11079
344
110000
Antique
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1940687
11080
344
Antique
Régi, fa kártyaprés, szép állapotban. / Wooden card press 29x17 cm 1941881
11081
344
11000
Antique
6 személyes jelzett alpakka evőeszköz készlet díszdobozban, kompletten. 1948332
11082
344
30000
Antique
Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm 1941707
11083
344
Antique
1941698
11084
344
Antique
Réz vajtartó, ezüstözött, bárány figurával. Üveg nélkül. 22 cm 1917367
11085
344
Antique
Kaiser Zinn szecessziós füles ón váza, jelzett, üvegbetéttel, jó állapotban, m:15 cm 1920292
11086
344
Antique
Ezüstözött alpakka kanál és villa készlet ( 24 db), eredeti dobozában, jelzett, h: 21 cm (24×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft