Bolhapiac Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1944335
11536
344
Flea Market
Gyöngyházkagylós fa lakk doboz, apró lepattanásokkal, 13,5×10 cm 1942480
11537
344
Flea Market
"Bikur Cholim Betegellátás" orthodox hitközség adománygyűjtő papírpersely. 14x9 cm 1944345
11538
344
Flea Market
Csiszolt achát tálka, d:9,5 cm 1941960
11539
344
Flea Market
17 db bizsu nyaklánc különböző anyagból 1940637
11540
344
Flea Market
Uti triptichon ikon, nyomat, 8×19 cm 1946867
11541
344
Flea Market
Gyöngyházberakásos fa dobozka, kis sérülésekkel, 15×10×6 cm 1952503
11542
344
60000
Flea Market
Dekoratív Mont Blanc töltőtoll, saját dobozában, garanciapapírral 1953069
11543
344
Flea Market
Kis elefánt alakú sószóró + 1 elefánt figura + mini műanyag figurák 1952480
11544
344
Flea Market
Aranyozott evőpálcika-pár, halas tartóval 1952160
11545
344
Flea Market
1952038
11546
344
Flea Market
Retró női retikül, raffia horgolással 1942267
11547
344
Flea Market
Flor de Tabacos de Partagas Habana fa szivaros doboz, 21x14,5x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft