Bolhapiac Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1946013
11524
344
Flea Market
2 db réz karnistartó, deformációval, 14×8 cm 1945577
11525
344
Flea Market
Nepáli tőr, bőr tokban, rozsdás, h: 23 cm 1945644
11526
344
Flea Market
Lovas réz könyvtámasz, m: 18,5 cm 1945164
11527
344
Flea Market
Vadásztőr, bőr tokban, h: 24 cm 1948378
11528
344
Flea Market
Ornamentikus mintával díszített puttós fém tortalapát, h: 31 cm 1949163
11529
344
Flea Market
Lemezárugyár dianézegető,15×15 cm 1949184
11530
344
Flea Market
1949164
11531
344
Flea Market
Jelzett tolómérő + fém colstok 1949127
11532
344
Flea Market
Réz bonbonier, m: 10 cm, d: 9 cm 1948154
11533
344
Flea Market
Vegyes fém és üveg késbak tétel, 5 db üveg + 12 db fém 1948127
11534
344
Flea Market
Szecessziós fém csésze csészealjjal, csésze füle hiányzik, kopott, jelzett 1940517
11535
344
Flea Market
Bizsu ékszerek tétele: Nyak és karláncok különféle anyagokból. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft