Bolhapiac Tételek száma: 433
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1942304
11560
344
Flea Market
Dekoratív réz tálca, ólmozásos intarziával, 21,5×12 cm 1953295
11561
344
Flea Market
Dekoratív fa kártyadoboz, 19×15×5 cm 1953541
11562
344
Flea Market
Fém légfertőtlenítő készülék, jelzett, 18 cm 1953283
11563
344
Flea Market
Mustfokoló + akku savsűrűségmérő 1898727
11564
344
Flea Market
Mini szamovár, egy pótolt elemmel, m: 14 cm 1953540
11565
344
Flea Market
Tungsram vetítőizzó, 500W, foglalattal, saját dobozában 1953032
11566
344
Flea Market
Reflexkalapács, jelzett, h: 18 cm 1924623
11567
344
Flea Market
Lord Nelson süteményes villa szett ( 6 db), eredeti dobozában, h:15 cm (6×) 1924914
11568
344
Flea Market
Lord Nelson só-bors tartó, eredeti dobozában, enyhén kopott 1951978
11569
344
Flea Market
"Ha válogatsz az ételbe...", hímzett retró falvédő, 81×54 cm 1953206
11570
344
Flea Market
2 db plombáló szerelékekkel 1953071
11571
344
Flea Market
Vegyes bolha tétel: bőr kiscipő, zománcozott csipesz, hal alakú bőr kulcstartó, fotóalbum, stb. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft