Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 17

Erdészeti zsebnaptár az 1943. évre. I-II. Szerk.: Dr. Ing. Mihályi Zoltán. XXIX. évf. Bp., 1943, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17161.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
A vadászati ismeretek kézikönyve I-II. kötet. I. kötet: Bölcsházai Bélaházy Jenő: Fegyvertan. Fogó-készülékek, csalétkek, hívók, hurkok,...A vadászebek, vadászló és sólyom.  II. kötet: Szécsi Zsigmond: A hazai vadak természetrajza. [Balatonfenyves], 1993, Lipták. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
17162.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
17163.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17165.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas. Kiadói papírkötés.
17168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bertóti István: Őzhívás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17169.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borzsák Benő: Vadászati alapismeretek. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17170.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
B. Traven: Híd a dzsungelben. Fordította: Terényi István. Bp.,1958, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17171.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 6 db:   Fekete István: Téli berek. Bp.,1964,Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.   Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben, kiadó kissé szakadt borítóval.  Czifferszky István: Ördöggyűrű. Bp., 1981, Móra. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban.  Schmidt Egon: Tollas énekművészek. Dr. Kalotás Zsolt fotóival. Bp., 2003, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.
17172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes vadászkönyv tétel, 3 db:   Molnár Gábor: Horgászom az Amazonason. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.   Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A néma völgyben. Vadászírók elbeszélései. Vál. Véber Károly. Jenkovszky Iván rajzaival. Delfin Könyvek. Bp.,1979,Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: