Könyvek: Vadászat Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1950845
17174
344
Books: Hunting
Dr. Kőhalmy Tamás: Vadgazdálkodás. Bp., 1990, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1940891
17175
344
Books: Hunting
Jékely Endre: Nagyvadak-közelről. Vál., ford. és a bevezetőt írta: - -. A rajzokat Teleky-Vámossy Árpád és Z. Szabó János készítették. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés. 1916310
17176
344
Books: Hunting
Az állami vadászvizsga tesztkérdései. Szerk.: Heltay István. Bp.,(2001),Hubertus. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1783775
17177
344
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond két könyve:
Alaszkában vadásztam. Vadásznapló. 1935. augusztus-október.
Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1963-1964, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. 1666938
17178
344
100
Books: Hunting
Vadászévkönyv 2013. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2013, Országos Vadászkamara. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft