Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1937285
11182
343
Zsolnay cinege, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:12 cm 1936986
11183
343
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 1937535
11185
343
Zsolnay szüreti kupa, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1936785
11186
343
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1936823
11187
343
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1937687
11188
343
28000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 1937697
11189
343
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 1937481
11190
343
Zsolnay kiöntő+cukortartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1937511
11191
343
Zsolnay virágos váza, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22,5 cm 1934756
11192
343
Zsolnay Nikotex fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett (Lengyel Piroska), apró kopásokkal, m: 5,5 cm 1885346
11193
343
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1934653
11196
343
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft