Zsolnay Nikotex fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett (Lengyel Pir... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Zsolnay-Nikotex-fogpiszkalotarto-kezzel-festett-jelzett-Lengyel-Piroska-apro-kopasokkal-~II1934756
1934756
11192
343
Leírás: Zsolnay Nikotex fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett (Lengyel Piroska), apró kopásokkal, m: 5,5 cm
: turóczi_márk